Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Uczenie sie przez całe życie" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Wizyty Przygotowawcze

Kontakt

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012



Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu "Uczenie się przez całe życie"

ul. Mokotowska 43
00-551 Warszawa
tel. 22 46 31 000, 46 31 321 fax: 22 46 31 021

Informacji udzielają:

PROGRAM COMENIUS:

Umowy finansowe na wizyty przygotowawcze i seminaria kontaktowe programu Comenius oraz całościowa obsługa wizyt przygotowawczych i seminariów kontaktowych dla akcji Wyjazdy Indywidualne Uczniów Comeniusa, Partnerskie Projekty REGIO oraz akcji scentralizowanych.
Michał Waszczuk
michal.waszczuk@frse.org.pl
tel. 022 46 31 216

Informacje merytoryczne dotyczące WIZYT PRZYGOTOWAWCZYCH
(składanie wniosków, selekcja, składanie raportu końcowego)
Anna Pokrzywnicka
anna.pokrzywnicka@frse.org.pl
tel. 022 46 31 213

Marta Majka-Biskup
mmajka@frse.org.pl
tel. 022 46 31 209

Informacje merytoryczne dotyczące SEMINARIÓW KONTAKTOWYCH
(składanie wniosków, selekcja, składanie raportu końcowego)
Marta Affeltowicz
marta.affeltowicz@frse.org.pl
tel. 022 46 31 208

Joanna Skrzelińska
joanna.skrzelinska@frse.org.pl
tel. 022 46 31 217


PROGRAM GRUNDTVIG:

Dariusz Bieranowski
dariusz.bieranowski@frse.org.pl
tel. 022 46 31 231

Michał Chodniewicz
michal.chodniewicz@frse.org.pl
tel. 022 46 31 234


PROGRAM LEONARDO DA VINCI:

Patrycja Makowska
wizyty przygotowawcze)
patrycja.makowska@frse.org.pl
tel. 022 46 31 286


PROGRAM ERASMUS:

Renata Decewicz
renata.decewicz@frse.org.pl
tel. 022 46 31 243


ROZLICZENIE FINANSOWE WYJAZDU:

Katarzyna Markowska
katarzyna.markowska@frse.org.pl
tel 022 46 31 146

Dorota Szynkiewicz
dorota.szynkiewicz@frse.org.pl
tel 022 46 31 139